Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Mirësevini!!!

Shkolla Internacional - Portali


Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Forumi Internacional- Ndihma
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeFri Apr 01, 2011 4:04 pm by Egisti

» “SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Drejtimi
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 2:32 pm by Egisti

» “SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Historiku
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 2:30 pm by Egisti

» Si zhvillohet
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeFri Jan 14, 2011 3:50 pm by Egisti

» Forumi Internacional
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 9:11 pm by Egisti

» Mbarojnë regjistrimet
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:35 pm by Egisti

» Fillojnë regjistrimet
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:35 pm by Egisti

» Votimi
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:34 pm by Egisti

» Votimi
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:34 pm by Egisti

September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Shkolla Internacional TV
“SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Drejtimi
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 2:32 pm by Egisti
Shkolla sot dhe në vazhdim ka katër drejtues me eksperiencë shumë të madhe në këtë fushë të cilët janë specialiste të vjetër te drejtimit në qytet, nje ekonomiste me përvojë, administratoren e shkollës bashkshortja e pronarit, ekspert kontabël më me zë në qytet si dhe presidentin e shkollës “Helenic Konservatory”. Mendojmë se në shkollën e re eksperienca e tyre do …

[ Full reading ]
Comments: 0
“SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Historiku
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 2:30 pm by Egisti
Historia e aktiviteti i shoqërisë “Shkolla Internacional” shpk, fillon në vitin 15/05/06 ku filloi aktivitetin në qytetin e Vlorës. Kjo shoqëri ka një pronar që është dhe drejtues ligjor i shoqërisë Z.Kristo Selenica. Fusha e veprimtarisë së shoqërisë është shkollë jopublike e arsimit të përgjithshëm :
1) parashkollor,
2) 9–vjeçar,
3) i mesëm
4)konservator …

[ Full reading ]
Comments: 0
Forumi Internacional
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 9:11 pm by Egisti


Comments: 0
Shkolla jonë
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:23 pm by Egisti
Çdo vit shumë nxënës zgjedhin shkollën "Internacional" për tu arsimuar. Do të donim të dinim mendimin tuaj rreth shkollës.

Comments: 0
Të rejat!
Shkolla Internacional - Portali Icon_minitimeFri Aug 06, 2010 5:30 pm by Egisti
Që sot do të mund të dëgjoni muzik dhe të shikoni videoklipe nga forumi!

Comments: 0

This Flash Player was created @ FlashWidgetz.com.

Statistics
We have 124 registered users
The newest registered user is Xheni

Our users have posted a total of 44 messages in 35 subjects
Top posters
Egisti
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcapShkolla Internacional - Portali I_voting_barShkolla Internacional - Portali I_vote_rcap 
Luis_Aliaj
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcapShkolla Internacional - Portali I_voting_barShkolla Internacional - Portali I_vote_rcap 
Redon Zotaj
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcapShkolla Internacional - Portali I_voting_barShkolla Internacional - Portali I_vote_rcap 
Elsona Mjekra
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcapShkolla Internacional - Portali I_voting_barShkolla Internacional - Portali I_vote_rcap 
enxhi
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcapShkolla Internacional - Portali I_voting_barShkolla Internacional - Portali I_vote_rcap 
Xhoni
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcapShkolla Internacional - Portali I_voting_barShkolla Internacional - Portali I_vote_rcap 
Anisa Tafilaj
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcapShkolla Internacional - Portali I_voting_barShkolla Internacional - Portali I_vote_rcap 
polxhaferi
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcapShkolla Internacional - Portali I_voting_barShkolla Internacional - Portali I_vote_rcap 
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 8 on Sat Aug 27, 2016 2:46 am
Poll
Çfarë ju pëlqen më shum në shkollën tonë?
Kushtet
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcap0%Shkolla Internacional - Portali I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mësuesit dhe mësueset
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcap0%Shkolla Internacional - Portali I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Organizimi i mësimit
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcap0%Shkolla Internacional - Portali I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Aktivitetet shkollore
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcap0%Shkolla Internacional - Portali I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zhvillimi i projekteve
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcap50%Shkolla Internacional - Portali I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Eskursionet
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcap0%Shkolla Internacional - Portali I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shokët dhe shoqet e klasës
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcap50%Shkolla Internacional - Portali I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Ndihem i/e vlerësuar
Shkolla Internacional - Portali I_vote_lcap0%Shkolla Internacional - Portali I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 2