Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Mirësevini!!!

Shkolla Internacional


Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

View unanswered posts
 Forum TopicsPosts
Last Posts

Hyrje

 
No new posts

Shkolla Internacional

Shkolla InternacionalLagja "28 Nëntori" Rr. " Kristo Negovani Tel. Fax. +355 3332361
Moderator: Moderator
55Wed Mar 16, 2011 2:32 pm
Egisti “SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Drejtimi
No new posts

Ndihma për përdorimin e forumit

Ndihma për përdorimin e forumit
22Fri Apr 01, 2011 4:04 pm
Egisti Forumi Internacional- Ndihma

Aktivitet e shkollës

 
No new posts

Në shkollë

Në shkollë
11Sun Oct 10, 2010 12:02 pm
Egisti Gara e Kuzhinës
No new posts

Në muzik dhe arte

Në muzik dhe arte
00
No new posts

Në aktivitete sportive

Në aktivitete sportive
00
No new posts

Në komunitet

Në komunitet
11Sun Oct 10, 2010 10:25 am
Egisti Ekskursioni në Llogara

Senati i shkollës

 
No new posts

Pjestarët

Pjestarët
23Sun Sep 26, 2010 5:53 pm
Redon Zotaj Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave.

Mendime rreth forumit

 
No new posts

Nga anëtarët

Nga anëtarët
00
No new posts

Nga vizitorët

Nga vizitorët
00

Konkurset

 
No new posts

Fotografia më e bukur

Fotografia më e bukur
55Fri Nov 12, 2010 10:35 pm
Egisti Mbarojnë regjistrimet
No new posts

Konkursi i filmit me metrazh të shkurtër

Konkursi i filmit me metrazh të shkurtërPjesëmarrja në këtë konkurs është në grup. Një grup përbëhet nga regjizori dhe aktorët. Secili grup do të paraqesë një film nga 10 deri ne 30 minuta! Gjatë këtij konkursi nuk do të vlerësohet cilësia e xhirimit ( pra kushdo mund të xhirojë me kamerën e shtëpisë) Në fund do të vlerësohet regjizori/ja dhe aktori/ja më i/e mirë! Suksese të gjithëve!
11Fri Jan 14, 2011 3:50 pm
Egisti Si zhvillohet
Shkolla Internacional Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Who is online?
Who is online?Our users have posted a total of 44 messages
We have 124 registered users
The newest registered user is Xheni
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 8 on Sat Aug 27, 2016 2:46 am

Registered Users: None
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Administratori ][ Moderator ][ Klasa V-VII ][ Klasa VIII-IX ][ Shkolla e mesme ][ VIP ][ Senati i Shkollës ]

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked