Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkolla Internacional

Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

 

 Si zhvillohet

Go down 
AuthorMessage
Egisti
Admin
Egisti

Numri i postimeve : 32
Join date : 2010-08-02
Age : 28
Location : Albania

Si zhvillohet Empty
PostSubject: Si zhvillohet   Si zhvillohet Icon_minitimeFri Jan 14, 2011 3:50 pm

Pjesëmarrja në këtë konkurs është në grup.

Një grup përbëhet nga regjizori dhe aktorët.

Secili grup do të paraqesë një film nga 10 deri ne 30 minuta!

Gjatë këtij konkursi nuk do të vlerësohet cilësia e xhirimit ( pra kushdo mund të xhirojë me kamerën e shtëpisë)

Në fund do të vlerësohet regjizori/ja dhe aktori/ja më i/e mirë!

Suksese të gjithëve!

Nëse keni pyetje komentoni më poshtë!
Back to top Go down
https://internacional.forumsq.net
 
Si zhvillohet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shkolla Internacional :: Konkurset :: Konkursi i filmit me metrazh të shkurtër-
Jump to: