Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Mirësevini!!!

Shkolla Internacional


Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

View unanswered posts
 

Konkurset

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Fotografia më e bukur

Fotografia më e bukur
55Fri Nov 12, 2010 10:35 pm
Egisti Mbarojnë regjistrimet
No new posts

Konkursi i filmit me metrazh të shkurtër

Konkursi i filmit me metrazh të shkurtërPjesëmarrja në këtë konkurs është në grup. Një grup përbëhet nga regjizori dhe aktorët. Secili grup do të paraqesë një film nga 10 deri ne 30 minuta! Gjatë këtij konkursi nuk do të vlerësohet cilësia e xhirimit ( pra kushdo mund të xhirojë me kamerën e shtëpisë) Në fund do të vlerësohet regjizori/ja dhe aktori/ja më i/e mirë! Suksese të gjithëve!
11Fri Jan 14, 2011 3:50 pm
Egisti Si zhvillohet
Konkurset Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked