Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkolla Internacional

Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

 

 Gara e Kuzhinës

Go down 
AuthorMessage
Egisti
Admin
Egisti

Numri i postimeve : 32
Join date : 2010-08-02
Age : 28
Location : Albania

Gara e Kuzhinës Empty
PostSubject: Gara e Kuzhinës   Gara e Kuzhinës Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 12:02 pm

Ditë e enjte në datë 07.10.2010 klasa 11a zhvilloi gjatë orës së qytetarisë një garë kuzhine.
Nxënësit e ndarë nëpër tre grupe duhet të përgatisnin një tavolinë e cila të përmbante ushqime të shëndetshme. Secili grup u vlersua për shpenzimet dhe paraqitjen e tavolinës, si dhe për vlerat ushqimore të pjatave të tyre.
Gara e Kuzhinës P1050015
Gara e Kuzhinës P1050016
Gara e Kuzhinës P1050014


Back to top Go down
https://internacional.forumsq.net
 
Gara e Kuzhinës
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shkolla Internacional :: Aktivitet e shkollës :: Në shkollë-
Jump to: