Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkolla Internacional

Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

 

 Ekskursioni në Llogara

Go down 
AuthorMessage
Egisti
Admin
Egisti

Numri i postimeve : 32
Join date : 2010-08-02
Age : 28
Location : Albania

Ekskursioni në Llogara Empty
PostSubject: Ekskursioni në Llogara   Ekskursioni në Llogara Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 10:25 am

Ditën e shtunë në datën 09.10.2010 klasa e 11A dhe 11B organizuan një ekskursion në Llogara.
Nisja nga shkolla u bë në orën 08:00 dhe ardhja në orën 15:30.
Gjatë këtij aktiviteti jo vetëm shijuam bukuritë natyrore të Llogarasë por festuam edhe ditëlindjen e Elizabetës e cila mbushi 16 vjeç.
Ekskursioni në Llogara 65888_160559350628516_100000233560417_440417_2501200_n
Back to top Go down
https://internacional.forumsq.net
 
Ekskursioni në Llogara
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shkolla Internacional :: Aktivitet e shkollës :: Në komunitet-
Jump to: