Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Mirësevini!!!
Shkolla Internacional
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkolla Internacional

Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchRegisterLog in

 

 Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Elsona Mjekra
Postues
Postues


Numri i postimeve : 2
Join date : 2010-09-25

Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave. Empty
PostSubject: Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave.   Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave. Icon_minitimeSat Sep 25, 2010 8:52 am

Nga data 27.09.2010 - 01.10.2010, nxënësit duhet ti japin mësuesit koordinator të Senatit, preferencat e tyre për nxënësit kandidatë në Qeverinë e Nxënësve.


Kush mund të kandidojë?

Çdo nxënës me mesatare mbi 8-të është i lirë të kandidojë, nëse e ndjen veten të aftë të ndimojë dhe të japë kontributin e tij për përfaqësimin e problemeve të klasës dhe të shkollës.


Ç’ duhet të bësh që të zgjidhesh anëtar i Qeverisë së Nxënësve?


1. Të gëzosh respektin e klasës.

2. Të fitosh autoritet në klasë.

3. Të jesh aktiv për problemet e klasës.

4. Të ndjesh përgjegjësi ndaj klasës.

5. Të shprehësh lirshëm mendimet dhe shqetësimet.

6. Të nxitësh një atmosferë paqeje dhe mirkuptimi në shkollë.
Back to top Go down
Redon Zotaj
Postues
Postues
Redon Zotaj

Numri i postimeve : 3
Join date : 2010-09-25
Age : 24
Location : vlore...albania

Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave. Empty
PostSubject: Re: Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave.   Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave. Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 5:53 pm

Kete vit nuk do behen me si vitet e tjera, (qe i benim zgjedhjet ne klase)po do ua dorezojme ju personalisht????
Back to top Go down
 
Lajmëron fillimin e zgjedhjeve për senatorët e klasave.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shkolla Internacional :: Senati i shkollës :: Pjestarët-
Jump to: