Shkolla Internacional
Mirësevini!!!

Shkolla Internacional

Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rregullat

Go down 
AuthorMessage
Egisti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 32
Join date : 2010-08-02
Age : 25
Location : Albania

PostSubject: Rregullat   Thu Aug 12, 2010 9:52 pm

Në këtë konkurs mund të mari pjesë kushdo duke postuar një foto të bërë prej tij!
Fotoja mund të jetë me temë natrën, objekte të ndryshme, njerëz, festime dhe gjithçka për sa kohë nuk përmban materiale fyese apo të pa hijshme!

Secili prej jush mund të postojë vetëm nga një foto brenda afatit të rregjistrimit të fotove!
Pas asaj dite fillon votimi dhe nuk mund të shtohen foto ose të zëvendësohen!
Për më tepër informacion shikoni kalendarin!
Back to top Go down
http://internacional.forumsq.net
 
Rregullat
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dhjetë rregullat për Qeniet Njerëzore!
» Syri i Trete

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shkolla Internacional :: Konkurset :: Fotografia më e bukur-
Jump to: