Shkolla Internacional
Mirësevini!!!

Shkolla Internacional

Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Shkolla jonë

Go down 

Çfarë ju pëlqen më shum në shkollën tonë?
Kushtet
Shkolla jonë I_vote_lcap0%Shkolla jonë I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mësuesit dhe mësueset
Shkolla jonë I_vote_lcap0%Shkolla jonë I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Organizimi i mësimit
Shkolla jonë I_vote_lcap0%Shkolla jonë I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Aktivitetet shkollore
Shkolla jonë I_vote_lcap0%Shkolla jonë I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zhvillimi i projekteve
Shkolla jonë I_vote_lcap50%Shkolla jonë I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Eskursionet
Shkolla jonë I_vote_lcap0%Shkolla jonë I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shokët dhe shoqet e klasës
Shkolla jonë I_vote_lcap50%Shkolla jonë I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Ndihem i/e vlerësuar
Shkolla jonë I_vote_lcap0%Shkolla jonë I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 2
 

AuthorMessage
Egisti
Admin
Egisti

Numri i postimeve : 32
Join date : 2010-08-02
Age : 25
Location : Albania

Shkolla jonë Empty
PostSubject: Shkolla jonë   Shkolla jonë Icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:23 pm

Çdo vit shumë nxënës zgjedhin shkollën "Internacional" për tu arsimuar. Do të donim të dinim mendimin tuaj rreth shkollës.
Back to top Go down
http://internacional.forumsq.net
 
Shkolla jonë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shkolla Internacional :: Hyrje :: Shkolla Internacional-
Jump to: