Shkolla Internacional
Mirësevini!!!

Shkolla Internacional

Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Shkolla jonë

Go down 

Çfarë ju pëlqen më shum në shkollën tonë?
Kushtet
0%
 0% [ 0 ]
Mësuesit dhe mësueset
0%
 0% [ 0 ]
Organizimi i mësimit
0%
 0% [ 0 ]
Aktivitetet shkollore
0%
 0% [ 0 ]
Zhvillimi i projekteve
50%
 50% [ 1 ]
Eskursionet
0%
 0% [ 0 ]
Shokët dhe shoqet e klasës
50%
 50% [ 1 ]
Ndihem i/e vlerësuar
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 2
 

AuthorMessage
Egisti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 32
Join date : 2010-08-02
Age : 25
Location : Albania

PostSubject: Shkolla jonë   Fri Nov 12, 2010 10:23 pm

Çdo vit shumë nxënës zgjedhin shkollën "Internacional" për tu arsimuar. Do të donim të dinim mendimin tuaj rreth shkollës.
Back to top Go down
http://internacional.forumsq.net
 
Shkolla jonë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shkolla Internacional :: Hyrje :: Shkolla Internacional-
Jump to: