Shkolla Internacional
Mirësevini!!!

Shkolla Internacional - Portali


Mirësevini në forumin e shkollës!
 
HomePortaliSearchUsergroupsRegisterLog in

Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Forumi Internacional- Ndihma
Fri Apr 01, 2011 4:04 pm by Egisti

» “SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Drejtimi
Wed Mar 16, 2011 2:32 pm by Egisti

» “SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Historiku
Wed Mar 16, 2011 2:30 pm by Egisti

» Si zhvillohet
Fri Jan 14, 2011 3:50 pm by Egisti

» Forumi Internacional
Thu Jan 06, 2011 9:11 pm by Egisti

» Mbarojnë regjistrimet
Fri Nov 12, 2010 10:35 pm by Egisti

» Fillojnë regjistrimet
Fri Nov 12, 2010 10:35 pm by Egisti

» Votimi
Fri Nov 12, 2010 10:34 pm by Egisti

» Votimi
Fri Nov 12, 2010 10:34 pm by Egisti

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Shkolla Internacional TV
“SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Drejtimi
Wed Mar 16, 2011 2:32 pm by Egisti
Shkolla sot dhe në vazhdim ka katër drejtues me eksperiencë shumë të madhe në këtë fushë të cilët janë specialiste të vjetër te drejtimit në qytet, nje ekonomiste me përvojë, administratoren e shkollës bashkshortja e pronarit, ekspert kontabël më me zë në qytet si dhe presidentin e shkollës “Helenic Konservatory”. Mendojmë se në shkollën e re eksperienca e tyre do …

[ Full reading ]
Comments: 0
“SHKOLLA INTERNACIONAL” SH.P.K - Historiku
Wed Mar 16, 2011 2:30 pm by Egisti
Historia e aktiviteti i shoqërisë “Shkolla Internacional” shpk, fillon në vitin 15/05/06 ku filloi aktivitetin në qytetin e Vlorës. Kjo shoqëri ka një pronar që është dhe drejtues ligjor i shoqërisë Z.Kristo Selenica. Fusha e veprimtarisë së shoqërisë është shkollë jopublike e arsimit të përgjithshëm :
1) parashkollor,
2) 9–vjeçar,
3) i mesëm
4)konservator …

[ Full reading ]
Comments: 0
Forumi Internacional
Thu Jan 06, 2011 9:11 pm by Egisti


Comments: 0
Shkolla jonë
Fri Nov 12, 2010 10:23 pm by Egisti
Çdo vit shumë nxënës zgjedhin shkollën "Internacional" për tu arsimuar. Do të donim të dinim mendimin tuaj rreth shkollës.

Comments: 0
Të rejat!
Fri Aug 06, 2010 5:30 pm by Egisti
Që sot do të mund të dëgjoni muzik dhe të shikoni videoklipe nga forumi!

Comments: 0

This Flash Player was created @ FlashWidgetz.com.

Statistics
We have 124 registered users
The newest registered user is Xheni

Our users have posted a total of 44 messages in 35 subjects
Top posters
Egisti
 
Luis_Aliaj
 
Redon Zotaj
 
Elsona Mjekra
 
enxhi
 
Xhoni
 
Anisa Tafilaj
 
polxhaferi
 
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 8 on Sat Aug 27, 2016 2:46 am
Poll
Çfarë ju pëlqen më shum në shkollën tonë?
Kushtet
0%
 0% [ 0 ]
Mësuesit dhe mësueset
0%
 0% [ 0 ]
Organizimi i mësimit
0%
 0% [ 0 ]
Aktivitetet shkollore
0%
 0% [ 0 ]
Zhvillimi i projekteve
50%
 50% [ 1 ]
Eskursionet
0%
 0% [ 0 ]
Shokët dhe shoqet e klasës
50%
 50% [ 1 ]
Ndihem i/e vlerësuar
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 2